RİNN-in, eləcə də AZCON-nun idarəetməsinə verilən dövlət qurumlarının kommunikasiya sahəsinə məsul əməkdaşları gəmi-muzeydə olublar
Rəqəmsal İnkişaf və Nəqliyyat Nazirliyinin (RİİN) və Azərbaycan Nəqliyyat və Kommunikasiya Holdinqinin (AZCON) idarəetməsinə verilən dövlət qurumlarının ictimaiyyətlə əlaqələr və kommunikasiya sahəsinə məsul əməkdaşları ASCO-nun "Suraxanı" gəmi-muzeyində bir araya gəliblər.
ASCO-nun İdarə Heyəti sədrinin müavini Zaur Nağıyev iştirakçıları salamlayaraq, ASCO-nun PR və kommunikasiya siyasəti, eləcə də dünyanın ilk tanker-muzeyinin yaradılması ideyası barədə məlumat verib.
Daha sonra qonaqlara gəmi-muzeydə ekskursiya keçirilib. Həmçinin onlara ASCO-nun İctimaiyyətlə əlaqələr departamentinin fəaliyyət istiqamətləri, həyata keçirdiyi layihələr haqqında məlumat verilib.

Сотрудники, ответственные за коммуникации государственных учреждений, переданных в управление Министерству цифрового развития и транспорта (MЦРТ), а также Азербайджанскому транспортно-коммуникационному холдингу (AZCON), посетили судно-музей
Сотрудники, ответственные за сферу связей с общественностью и коммуникации государственных учреждений, переданных в управление Министерству цифрового развития и транспорта (MЦРТ) и Азербайджанскому транспортно-коммуникационному холдингу (AZCON), собрались в судне-музее “Сураханы” Азербайджанского каспийского пароходства (ASCO).
Заместитель председателя Правления ASCO Заур Нагиев поприветствовал участников и рассказал о PR и коммуникационной политике ASCO, а также о создании первого в мире танкера-музея.
Далее для гостей была проведена экскурсия по музею. Кроме того, им предоставили информацию о направлениях деятельности Департамента по связям с общественностью ASCO и реализуемых проектах.